تبلیغات
وبلاگ گروه سازه ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور - all about spaghetti construction competition
وبلاگ گروه سازه ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور
تابستان 89==> میزبانی مسابقات سازه ماکارونی کشور

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • در قسمت اول نام و در قسمت دوم ایمیل خود را وارد کنید

  Powered by WebGozar

 • all about spaghetti construction competition

  سلام.مسابقات کشوری سازه های ماکارونی در 13 اسفند ماه سال جاری در شهرستان گلپایگان برگزار خواهد شد.تمامی اطلاعات ذیل از وبلاگ رسمی دانشکده فنی گلپایگان به آدرس http://www.gutsc.blogfa.com بدست آمده است.

  پرسش و پاسخ:


  در این قسمت پاسخ پرسش هایی که در تماس با تیم ها از ما پرسیده می شود قرار خواهد گرفت. این قسمت مرتبا به روز خواهد شد و تیم ها می توانند سوالات خود را به صورت نظر در این قسمت ثبت کرده و حداکثر تا یک روز بعد پاسخ خود را در همین مطلب مشاهده نمایند.

   

  1-      امکانات رفاهی برای تیم ها چگونه می باشد؟

  در پاسخ باید گفت امکانات رفاهی به طور رایگان برای کلیه اعضای تیم ها فراهم می باشد.این امکانات عبارتند از : اسکان، پذیرایی وعده های غذایی و میان وعده ها، ایاب و ذهاب تیم ها از محل اسکان به محل مسابقات.


  2-      آیا در صورتی که سازه ای در حین حمل و نقل آسیب ببیند تجهیزات لازم جهت ترمیم آن وجود دارد؟

  بله تیم ها می توانند با چسب، ماکارونی و تجهیزات موجود در محل مسابقات پل خود را قبل از وزن کشی ترمیم نمایند. در صورتی که تیمی از مصالح خاصی استفاده کرده است بهتر است مصالح خود را همراه بیاورد.


  3-      امکانات رفاهی برای همراهان تیم ها چگونه خواهد بود؟

  استفاده از امکانات رفاهی فوق الذکر برای همراهان هزینه ای در بر خواهد داشت که متعاقبا اعلام خواهد شد.


  4-      ماکارونی با قطر 2 میلیمتر در دسترس ما نیست، برای تهیه آن چه کار باید کرد؟

  همانطور که در آیین نامه آورده شده است قطر ماکارونی حداکثر باید 2 میلیمتر باشد بنابراین استفاده از ماکارونی هایی با قطر کمتر از 2 میلیمتر بلامانع است. در ضمن استفاده از ماکارونی هایی که در بازار ایران نیست نیز منعی ندارد.
  رفع ابهامات احتمالی

    در این قسمت رفع ابهامات احتمالی صورت می گیرد.لازم به ذکر است در صورتی که خطاهایی ناشی از ابهامات زیر در پل ها مشاهده شود سازه مورد نظر حذف گردیده و صرفا به صورت افتخاری بارگذاری خواهد شد.


    1-      با توجه به بند 3-الف آیین نامه ، دقت شود برای عضوهای کوتاه رعایت این بند با مشکلاتی مواجه خواهد بود. لذا برای اعضای با طول کمتر از 2 سانتیمتر مقدار مجاز آغشته به چسب یک دوم طول عضو (L/2) می باشد.


  2-      در توضیح بند چهار باید گفت استفاده از ماکارونی توپر مانعی ندارد ولی پر کردن ماکارونی تو خالی مجاز نمی باشد.  برای مشاهده آیین نامه مسابقات مجازی اینجا را کلیک کنید.


  برای مشاهده آیین نامه مسابقات عملی اینجا را کلیک کنید.

  درباره وبلاگ

  با سلام.این وبلاگ متعلق به گروه سازه ماکارونی دانشگاه صنعت آب و برق(شهید عباسپور) می باشد و برای هر گونه همکاری در زمینه برگزاری مسابقات بین دانشگاهی و ارتباط علمی با مدیریت وبلاگ (morteza.shallen@yahoo.com)در ارتباط باشید.
  مدیر وبلاگ : مرتضی واشقانی

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان