تبلیغات
وبلاگ گروه سازه ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور - دومین دوره مسابقات داخلی سازه های ماکارونی 12 خرداد!!!
وبلاگ گروه سازه ماکارونی دانشگاه شهید عباسپور
تابستان 89==> میزبانی مسابقات سازه ماکارونی کشور

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • در قسمت اول نام و در قسمت دوم ایمیل خود را وارد کنید





  Powered by WebGozar

 • دومین دوره مسابقات داخلی سازه های ماکارونی 12 خرداد!!!

  به نام خدا


  دومین دوره مسابقات داخلی سازه های ماکارونی دانشگاه صنعت آب و برق(شهید عباسپور)،چهارشنبه مورخ 12/3/89 برگزار خواهد شد.توضیحات زیر را راجع به نحوه ثبت نام،چگونگی گروه بندی جهت استفاده از اتاق های تمرین وساخت سازه،مهلت ثبت نام،آئین نامه،گرایش های مسابقات،چگونگی رتبه بندی و مبلغ ثبت نام،پیش از ثبت نام حتماً مطالعه نمائید:

  توضیحات راجع به چگونگی ثبت نام:

  1-ثبت نام دومین دوره مسابقات داخلی سازه های ماکارونی دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) از ساعت 18،پنجشنبه مورخ 30/2/89 آغاز و تا پایان روز دوشنبه مورخ 3/3/89 ادامه خواهد داشت.

  2-ثبت نام از قسمت راست سایت رسمی سازه های ماکارونی(www.pol-pwut.com ) قابل دسترسی می باشد.

  3-جهت ثبت نام از طریق سایت به نکات زیر حتما توجه داشته باشید :
  -تعداد نفرات شرکت کننده در هر تیم فقط 3 یا 4 نفر می تواند باشد.
  -آئین نامه را از طریق همین سایت و در سمت راست سایت دانلود و به دقت مطالعه نمائید.مسابقات طبق آئین نامه موجود در سایت برگزار خواهد شد.در صورت بروز هر گونه ابهام نسبت به آئین نامه و مسابقات، به انجمن علمی دانشجویان عمران مراجعه نمائید.
  -در گرایش سنگین حداکثر3 سازه و در گرایش سبک فقط یک سازه می توانید شرکت دهید.
  -به مهلت ثبت نام دقت کنید.
  -حتی الامکان در انتخاب نفرات و عضوهای گروه ها دقت کنید،چرا که جابجایی اعضا امکان ندارد.( شرکت برای کلیه دانشجویان در تمامی رشته های دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور)آزاد می باشد.
  -سعی کنید با تمامی اعضای مورد نظرتون صحبت کنید و نظر قطعیشون رو راجع به شرکت در مسابقات جویا شوید،به نحوی که در دو یا چند گروه نام یک نفریا تعداد بییشتر افراد تکرار نشده باشد.ما در این مورد مسؤلیتی نداریم.
  -برای تایید و قطعی شدن ثبت نام تیم های ثبت نام شده،مبلغ واریز شده و اعضای گروه و ثبت نام تیم ها که به صورت آنلاین صورت می گیرد چک شده،و در صورت نبودن مشکل جهت اعلام تکمیل و قطعی شدن ثبت نام،با رابط(سرگروه)تیم تماس گرفته خواهد شد.در صورت عدم تماس مورد را از طریق سرپرست تیم های داخلی "آقای احسان زرین هنر" پیگیری نمائید.
  -فیلد های ضروری ثبت نام در سایت با علامت * (ستاره قرمز رنگ)مشخص شده است.حتما این فیلدها با دقت پر شوند.
  -برای ثبت نام سازه های سبک و سنگین ،هر کدام از گرایش ها ثبت نام جداگانه دارند.یعنی اگر تیمی هم سازه سبک و هم سنگین قرار است ارائه دهد،ثبت نام باید دوبار تکرار شود و در ثبت نام هر گرایش باید قسمت مربوطه به نوع گرایش مورد نظر پر شود.
  -هزینه های ثبت نام را که در قسمت های بعدی بیان می کنیم،به شماره حساب 80000829917000 بانک پارسیان به نام" آقای سید محسن بهشتیان" واریز و شماره فیش واریزی را در فیلد مربوط به شماره فیش واریزی مربوط به ثبت نام با دقت وارد کنید.شماره فیش واریزی از طریق بانک چک خواهد شد.
  "دقت داشته باشید که مبالغ مروبط به هر گرایش را تماماً واریز و هنگام ثبت نام فیش واریزی را به دقت وارد کنید که در ثبت نام و تایید ثبت نام مشکلی ایجاد نشود.اگر مبالغ ثبت نام سازه های سبک و سنگین را یکجا واریز نموده اید، همان شماره فیش واریزی که کل مبلغ را واریز کرده اید را در هر دو فیلد شماره فیش واریزی مربوط به گرایش های سبک و سنگین،وارد کنید.

  4-هزینه های ثبت نام برای گرایش های مختلف مسابقات سازه ماکارونی به شرح ذیل می باشد:

  -گرایش سازه های سنگین:
  سازه اول................................ 10000تومان ده هزار تومان
  سازه دوم ............................... 7500 تومان هفت هزار و پانصد تومان
  سازه سوم............................... 5000 تومان پنج هزار تومان
  -گرایش سازه های سبک:
  7500 تومان هفت هزار و پانصد تومان

  5-راجع به نحوه برگزاری مسابقات و رتبه بندی به نکات زیر دقت کنید:
  رتبه بندی به صورت خیلی ساده و با احتساب شرایط تیم ها و رعایت حق تیم های شرکت کننده به صورت زیر خواهد بود:
  Ranking اولیه:
  -سازه های تیم ها در گرایش سازه های سنگین بر اساس آئین نامه داوری و بر حسب ضریب عملکرد(نسبت بار به وزن سازه) رتبه بندی خواهند شد.نفر اول،دوم ؛سوم،چهارم و به همین ترتیب الی آخر رتبه بندی می شوند.
  -سازه های تیم ها در گرایش سازه های سبک بر اساس آئین نامه داوری و بر حسب کمترین وزن سازه به شرط تحمل کردن وزنه مورد نظر در مدت زمان معین رتبه بندی خواهند شد. نفر اول،دوم ؛سوم،چهارم و به همین ترتیب الی آخر رتبه بندی می شوند.

  Ranking نهایی:
  در نهایت رتبه بندی نهایی به اینصورت انجام و نفرات برتر به این صورت Sort خواهند شد:

  در گرایش سنگین:
  نفرات اول تا آخرRanking اولیه گرایش سازه های سنگین به ترتیب امتیاز 75،80،85،90،95،100 و ...را خواهند گرفت.به طوری که تیم اول 100 امتیاز،تیم دوم 95 ، تیم سوم 90،تیم چهارم 85 و به هیمن ترتیب الی آخر...(فواصل 5 امتیاز)
  نفرات اول تا آخرRanking اولیه گرایش سازه های سبک به ترتیب امتیاز 24،28،32،36،40 و ...را خواهند گرفت.به طوری که تیم اول 40 امتیاز،تیم دوم 36 ، تیم سوم 32،تیم چهارم 28 و به هیمن ترتیب الی آخر...(فواصل 4 امتیاز)
  در آخر برای هر تیم امتیاز مربوط به هر قسمت از گرایش ها جمع و رتبه بندی کل بر اساس امتیازات اخذ شده صورت می گیرد و جوایز (بر اساس تعداد تیم ها و مبالغ دریافتی) به نفرات اول تا سوم رتبه بندی کل تعلق خواهد گرفت.در این زمینه دقت کنید.برای شفافیت موضوع مثالی می زنم:
  تیم A در گرایش سنگین حائز رتبه اول می شود،در اینصورت امتیاز 100 از قسمت سنگین را گرفته است.در گرایش سبک تیم A رتبه سوم را کسب می کند.در اینصورت از گرایش سبک حائز امتیاز 32 می شود.و در نهایت امتیاز 132=32+100 را اخذ می کند.
  تیم B در گرایش سنگین حائز رتبه سوم می شود،در اینصورت امتیاز 90 از قسمت سنگین را گرفته است.در گرایش سبک ،تیم B رتبه اول را کسب می کند.در اینصورت از گرایش سبک حائز امتیاز 40می شود.و در نهایت امتیاز 130=40+90 را اخذ می کند.
  در رتبه بندی نهایی تیم A با کسب امتیاز 132 مقام اول و تیم B با کسب امتیاز نهایی 130 در مقام دوم قرار خواهد گرفت.
  بدیهی است برای کسب رتبه بالا و شانس بیشتر، بهتر است در هر دو گرایش ثبت نام کرد.

  6-برای ساخت سازه های گرایش های مورد نظر،آئین نامه را با دقت بخوانید و برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کشیدن طرح،نحوه بارگذاری و فیلم های مسابقات قبلی به انجمن علمی دانشجویان عمران مراجعه نمائید.

  7-پس از اتمام ثبت نام تیم ها تا پایان روز یکشنبه مورخ2/3/89 ،در تاریخ 3/3/89 اسامی تیم هایی که ثبت نام آنها قطعی شده به همراه مکانی که می توانند در آن برای مسابقات تمرین کنند وروزهای اختصاص داده شده به آنها،از همین سایت اعلام خواهد شد.لذا برای اطلاع از اخبار و اطلاعیه های جدید مسابقات مرتباً به سایت رسمی مسابقات سازه های ماکارونی دانشگاه صنعت آب و برق(www.pol-pwut.com) مراجعه نمائید.

  8-در صورت بروز هرگونه مشکل با info.polpwut@gmail.com در ارتباط باشید.

  **دقت داشته باشید که تنها تیم های اول و دوم در رتبه بندی نهایی مسابقات داخلی می توانند جزء 2 تیم از 4 تیم انتخابی برای شرکت در مسابقات کشوری سازه های ماکارونی که در مرداد ماه سال 89 به میزبانی دانشگاه صنعت آب و برق(شعید عباسپور)برگزار می شود،باشند.پس این مسابقات را جدی بگیرید.2تیم دیگر از چهار تیم انتخابی از اعضای فعال و مجرب سازه انتخاب می شوند.


  9-به این نکته دقت کنید:
  نکته بسیار مهم:برای تیم هایی که بیش از یک سازه سنگین در مسابقات شرکت خواهند داد،فقط و فقط سازه های که از لحاظ Ranking اولیه رتبه بهتری را کسب کرده انتخاب مشود.برای مثال: تیم A سه سازه شرکت می دهد و سازه های آن به ترتیب ضریب عملکرد 200 ،190 و 250 را کسب نموده اند.تنها سازه ای که بالاترین ضریب را در آن تیم یعنی 250 را کسب کرده در Ranking اولیه شرکت می کند.یعنی از هر تیم فقط یک سازه در گرایش سنگین می تواند امتیاز بگیرد و آن سازه ای است که ضریب بالاتری را بین آن 3 سازه یا 2 سازه شرکت داده شده، داشته باشد.

  -شماره حساب مربوط به واریز مبالغ ثبت نام:
  80000829917000 به نام آقای سید محسن بهشتیان، بانک پارسیان
  در واریز مبالغ دقت کافی را داشته باشید.

  **توجه کنید همراه داشتن کپی برگ فیش واریزی در روز مسابقه الزامی است و بدون آن مجوزی برای بارگذاری داده نخواهد شد.
  ***به دلیل تعطیلی بانک ها در روز جمعه،ثبت نام تا پایان روز دوشنبه ،سوم خرداد ماه تمدید شد.

  با تشکر،گروه اجرایی دومین مسابقت داخلی سازه های ماکارونی دانشگاه صنعت آب و برق تهران

  درباره وبلاگ

  با سلام.این وبلاگ متعلق به گروه سازه ماکارونی دانشگاه صنعت آب و برق(شهید عباسپور) می باشد و برای هر گونه همکاری در زمینه برگزاری مسابقات بین دانشگاهی و ارتباط علمی با مدیریت وبلاگ (morteza.shallen@yahoo.com)در ارتباط باشید.
  مدیر وبلاگ : مرتضی واشقانی

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان